http://drscottconsulting.com/online-marketing/local-search-2/search-statistics/ Nd Yag Lazer Epilasyon Nedir ve Nasıl Çalışır?


Nd yag lazer epilasyon cihazları derin dalga boyunda sistemler olup koyu cilt ve ince kıllarda oldukça etkilidirler,
Nd yag cihazları 1064 nm dalga boyuna sahip olup koyu cilt renginde güvenli ve etkili lazer epilasyon seansları sağlar. Derin dalga boyundan dolayı yüzeyden daha az emildiğinden koyu cilt renginde olan hastalarda yan etki potansiyelleri uzman ellerde yok denilecek kadar azdır.
Nd yag sistemleri koyu cilt renginin yanı sıra yüz bölgesi lazer epilasyonunda da etkinliğini kanıtlamıştır. İnce kıllarda daha yüksek enerjileri güvenle verebilme potansiyellerine sahiptir. Tabi Nd yag lazerin mühendislik konfigrasyonunun mükemmel olması gerekir.

consciously Nd Yag Cıhazı

buy modafinil uk 2018 Nd-Yag Lazer Nasıl Çalışır?
Lazer epilasyon cihazları vücudumuzdaki kılları yok etmek için tasarlanmıştır. 4.Kuşak Nd-yag lazer yoğun konsantre ışını önce cildinizi soğutup daha sonra enerjisini hedefe gönderebilen bir tasarıma sahiptir.Bu lazer enerjisi kıl kökünde bulunan pigmente giderek kıl köküne zarar verirken çevre dokusunda hasar oluşmamasına olanak sağlar. Tedavi esnasında kılların bir kısmı silinirken geriye kalan kısmı 2-3 haftada dökülecektir. Vücudumuz hasara uğramış kıl kökünü zaman içinde absorbe edecektir.