FOTOGENESİS kırmızı ve kahverengi lekeler

3D tedavisi ile yaşlanma belirtilerini geriye götürebilirsiniz insanlar kırışıklardan kurtulmak, sarkmaları düzeltmek ve yaşlılık lekeleri hafifletmek için sürekli bir şeyler denemekteler. Kozmetik ve estetik girişimler cilt yaşlanmasının yavaşlatılması ve geriye döndürülmesi için sürekli yeni teknolojiler üretmektedir.

Yaşlanmış ciltte; sarkma, leke, kızarıklık, deri altı yağ dokusunun azalmasına bağlı olarak çökme, ciltte kurumaya bağlı kaşıntı, damar duvarında zayıflamaya bağlı kolay morarma, yaraların geç iyileşmesi gibi belirtiler oluşmaktadır. 3D tedavisi ile bu etkileri en aza indirgemek mümkündür.

Photo Genesis farkı

Photo Genesis yoğun ışık kaynağı cilt kızarıklıkları (Rosacea), kahverengi lekeler ve güneş hasarları için üstün bir tasarıma sahip olup tedavi edici enerji miktarlarını rahatlıkla sağlar. Bu uygulamalar esnasında herhangi bir jel veya lokal anestetik maddeye ihtiyaç duymayacaksınız. Dikkatte değer sonuçları 2-3 tedavi sonrasında göreceksiniz.

Hangi alanlar tedavi edilebilir?

Vücudunun tüm bölgelerindeki renk farkları, yaygın kızarıklık veya güneş ve yaşlanmaya bağlı lekeler güvenli bir şekilde tedavi edilebilir. Yüz, göğüs, boyun ve kollar gibi güneşten en çok etkilenen bölgeler olup popüler tedavi alanlarını oluşturur. Farklı kahverengi lekeler, aşırı kızarık ten rengi ve yoğun çiller tedaviye iyi cevap verir.

Nasıl tedavi eder?

Görünür ışık kaynağı seçici olarak kahverengi lekeler ve kızarık cilt bölgelerinden emilir. Renk hücreleri bu enerji ile ısınır ve tedavi edici etkilerin oluşumu sağlanır.

Tedavi ne kadar sürecek?

Aslında tedavi sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Lokal anestetik veya jel uygulamasına gerek olmayacağından sadece bir öğlen tatilinizde bu tedaviyi yaptırabilirsiniz.

Kaç seans tedavi olmam gerekecek?

Tipik olarak 2 veya 3 tedavi sonunda sonuçları göreceksiniz. Aşırı güneş hasarı durumlarında, yoğun çilli bölgelerde, büyük veya koyu lekelerde ek tedavilere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Tedaviden sonra neler hissedeceğim?

Tedaviden hemen sonra lekeler koyulaşmaya başlayacaktır. Belki lekelerin çevresinde hafif kızarıklık olabilir. Tipik olarak birkaç saat içinde dağılacaktır. 1-3 hafta içinde lekeler solacak ve tabaka halinde dökülecektir. Cildinizdeki ten rengindeki farklılıklar giderilecektir. Tüm faydalar ve riskler konusunda doktorunuz size gereken tüm ayrıntıları anlatacaktır.

Sonuçları ne zaman göreceğim?

Hastaların çoğunda gözle görülür iyileşme 2-3 haftada ortaya çıkacaktır. Cildinizdeki ton farkları temizlenecek, cildiniz daha genç görünecektir. Ancak tam anlamı ile sonuç aşağı yukarı bir ay kadar sürecektir.