Chita http://whitehorserecords.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://whitehorserecords.co.uk/?attachment_id=378 Lazer Epilasyon Nedir?


Rocky River Lazer epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Ankara Lazer Epilasyon

Profesyonel kişilerce ve profesyonel cihazlarla yapılan Lazer Epilasyon uygulamasının güvenilirliği ve tesiri, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA (Food and Drug Association) tarafından 1997 yılında onaylanmıştır.İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yolu lazer epilasyon’dur. Lazer epilasyonda kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Lazerle epilasyonda en çok Alexandrite, Diode ve Nd:YAG lazer ışık sistemleri kullanılmaktadır. Bu lazerlerin tip farklılıkları kullandıkları ışının dalga boylarından ileri gelir.
Cilt ve kıl tipine göre, tek bir lazer sistemiyle kalıcı lazer epilasyon yapılabileceği gibi, vücudun değişik bölgeleri ve değişik kıl tipleri için değişik cihazlar kullanılarak kombine lazer epilasyon uygulamalarıda yapmak gerekebilir. Bu konuda, doktorunuz sizi bilgilendirerek , sizin için gerekli olan lazer protokolünü belirler.