generic 200mcg cytotec online Kavitasiyon ile zayıflama


Kavitasyon ile zayıflama ve incelme ile en kısa seanslar yağlarınızdan kurtulun, Ankara zayıflama merkezi
Hastalar son yıllarda herhangi bir ameliyat veya enjeksiyon riski almadan bölgesel zayıflama yöntemleri arayışı içindeler. Teknoloji ise bu ihtiyaçları karşılamak üzere odaklanmış ve son dönemde hasta uyumu ile birlikte etkin sonuçlar alınabilen sistemler üretilmiştir.
Bunların içinde en popüler olanı ultrasonic ses dalgaları ile liposuctionda yapılana benzer bir mantıkla istenmeyen bölgedeki yağ dokusu içinde kavitasyonlar (boşluklar) oluşturarak yağları parçalama esasına dayanan sistemlerdir.

order clindagel Kavitasyon ile bölgesel zayıflama
İşlem yaklaşık bir saat sürmektedir. İlk seanstan sonra gözle görülür değişiklikler oluşacak bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama ilerleyen seanslarda ortaya çıkacaktır. Ortalama seans sayısı 10 ile 15 arasındadır. Seans sayısı Doktor ve Diyetisyen değerlendirmesi sonucu ortaya çıkacaktır. Kilo problemi olan adayların bölgesel incelme işlemine bir diyet programı ile birlikte alınması gerekir. Kilo problemi olmayan adayların dengeli beslenme kültürü kazanabilmeleri için işlemden önce 1 defaya mahsus diyetisyen ile görüşmeleri gerekir. Böylece vücut şekillendirme yöntemi olan kavitasyon sistemlerinin etkisini daha kalıcı kılacaktır.

Siena üniversitesi zayıflama merkezi tarafından geliştirilen lipo kavitasyon cihazı, kullanım başlıkları sayesinde tek seansta 9 cm incelme oluşturulabileceği konusunda bilimsel makaleler yayınlamıştır. Ayrıca sellülit tedavisinde de etkili olduğu bildirilmiştir. Deneyimli ve konusunda uzman doktorlar ile yapılacak uygulamalar ile bir sorun oluşmayacağı belirtilmiştir.
Ameliyatsız yöntemlerle bölgesel zayıflama kombine uygulamalar ve modern teknikler uygulandığında faydalı sonuçlar verebilir.

Karın cildinde gevşeme ve sarkma olan adaylarda beraberinde Titan Lazer Teknolojisi uygulanarak karın cildinin kasa yapışması ve daha gergin durması sağlanabilir.
Sistem tek başına kavitasyon yapmakla kalmayıp aynı zamanda elektroporasyon ile bölgesel incelmede etkili içeriklerin cildin içinde genişletilen gözeneklerden ürünlerin girmesini sağlayarak aktif etken maddenin direkt yağ hücreleri ile temasına imkan verir. Lipoliz yöntemi ile karnitin gibi ilaçlar enjeksiyonla yağ dokusuna verilerek yağ eritmede kullanılmaktadır. Elektroporasyon bu etken maddenin bir ölçüde yağ dokusuna difüzyonunu sağlar. Son olarak yine kavitasyon sistemine bütünleşmiş vakum ile sinerji oluşturulması ve sistemin bölgesel incelme ve zayıflama adımlarının tamamlanması sağlanmış olur.

Birçok antiaaging uygulamada sorun aktif etken maddelerin derinin alt tabakasına, zayıflamada ise yağ dokusuna ulaştırılmasındaki sorunun enjeksiyonsuz çözülmesi teknolojik başarı olarak kabul edilmelidir. Yukarıda bahsedilen lipo kavitasyon sistemi ile eletroporasyan ilavesi ek bir sistemin eklenme gerekçesini ortadan kaldırmıştır.
Yağ aldırma ve liposuction gibi ameliyatlar sonrasında iyileşme dönemi tamamlandıktan sonra kalan şekil bozukluklarının giderilmesinde ve etkin kalıcı sonuçların devamı için yine kavitasyon-elektroporosyan-vakum üçlüsünden faydalanılabilir.

Bölgesel zayıflama, incelme, selülit gibi problemleriniz konusunda tedavi almadan önce sağlık durumunuzun uzman doktor ve diyetisyenlerce değerlendirilmesi, seans sayılarının gözden geçirilmesi uygun sürelerde uzman ellerde uygulamanın yapılması çok önemlidir

Vatutino Yağ hücreleri arasındaki bağları çözerek bölgesel incelme sağlıyor
Lipo-cavitasyon uygulamasında bölgesel yağlara ve selülitlere üç aşamalı işlem yapılıyor:
1-Kavitasyon yöntemiyle hücreler arası boşlukların drenajı sağlanarak fizyolojik yapının iyileştirilmesi…
2-Yağ hücreleri arasındaki bağların inceltilerek kopartılması; diğer bir adı ile çözülme etkisi…
3-Baloncuk şeklinde şişirilmiş yağ hücrelerinin çeperlerinin şok dalgaları ile zayıflatılıp parçalanması…

buy modafinil canada pharmacy Bölgesel İncelme Nasıl Uygulanıyor
Uygulama başlamadan bir gün önce ve sonraki gün en az 2,5 litre su içilmesi gerekiyor. Bu, eritilmiş olan yağların vücuttan atılması için mutlaka uyulması gereken bir kuraldır.

Bölgesel incelme uygulaması, haftada bir seans olmak üzere, kişinin durumuna göre 8-12 seansta tamamlanıyor. Bir seans ortalama 20-30 dakika sürüyor. Uygulamanın sürekliliğini sağlamak için seanslar tamamlandıktan sonra dört ay süreyle ayda bir seans, daha sonra 3’er ay aralıklarla tek seans yapılması gerekiyor.

Kavitasyonun’ın diğer yöntemlerden en büyük farkı; uygulamaların ağrısız ve acısız olması, seanstan sonra hemen günlük yaşama devam edilebilmesidir,