Tanjungbalai Kadınlarda Lazer Epilasyon


Kadınlar lazer epilasyon ile daha çekici ve pürüzsüz bir vücuda sahip olmak isterler.Ankara Lazer Epilasyon
İstenmeyen ya da göze hoş görünmeyen vücut kılları hem erkekler hem de kadınlar için can sıkıcı ve rahatsızlık verici bir durumdur. İstenmeyen kılların alınmasında yıllarca jilet, ağda gibi geçici yöntemler kullanılmış olup alınmasında birçok yöntem vardır; ancak lazer epilasyon dışında diğer yöntemlerin etkili olmadığı bilinmektedir. Tıbbi olarak kalıcı olan lazer epilasyon, hızlı olduğu kadar istenmeyen tüylerin alınmasında da nazik bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınların en çok tercih ettiği bölgeler arasında yüz ve boyun,kol,koltukaltı,bikini,göğüs, ve bacaklar bulunmaktadır.

how to buy cytotec without a prescription Yüz ve Boyun:

Yüz kılları lazer epilasyon ile kalıcı olarak tedavi edilebilir. Bu bölgedeki lazer epilasyon uygulamalarında bazı hususlara dikkat edilmelidir.Yüz bölgesindeki aşırı tüylenmenin nedeni genel olarak hormonal sebeplere bağlıdır.Hormonal tüylenmelerde öncelikle hastalığın nedeni tespit edilmelidir.Lazer epilasyonun başlaması ile birlikte hormonal tedavininde başlaması önem oluşturur.Yüz bölgesinin hormonal duyarlılığı ve döngünün hızlı olması sebebiyle lazer tipi seçilirken seçici davranılmalıdır.Yüz bölgesinde etkin sonuç olarak genelde nd-yag ve diode lazer önerilmektedir. Bayanlarda yüzdeki istenmeyen kıllar bıyık, çene ve yanak bölgelerinde görülebilir.

http://gafccommunity.co.uk/events/category/goalkeeper-coaching/day/2021-05-03/ Koltukaltı:

Koltuk altı epilasyonu diğer bölgelerden alan olarak küçük olduğundan çok kısa sürede tamamlanır. Bu sebeple koltuk altı lazer epilasyon uygulamaları kadınlar tarafından sıkça tercih edilen bir uygulamadır. Koltuk altı lazer epilasyon uygulamaları, ortalama 6 seans uygulanmakla beraber koltuk altında 4 seansta bile başarılı sonuçlar vermektedir. Genel olarak ağrısız bir işlemdir. Koltuk altındaki yağ, ter ve lenf bezleri üzerine hiçbir yan etki riski getirmemektedir.
Koltuk altı lazer epilasyon uygulamasından önce kıllar kısaltılır. Islak mendille bölgedeki parfüm ve deodorantlar temizlenir. Daha sonra lazer işlemine geçilir. Koltuk altı lazer epilasyonunda çoğunlukla alexandrite ve diode lazerler kullanılmaktadır.

http://place-des-coachs.com/les-spe.. Bikini:

Bikini bölgesindeki kılların yok edilmesinde lazer epilasyon etkilidir. Uzayan kıllardan dolayı duyulan kaşıntı hissi lazer epilasyon ile tedavi sonrası ortadan kalkacaktır. Kalıcı epilasyon, tıraş ve diğer kıl yok etme tekniklerinden daha etkilidir. Ayrıca ağda ve jiletle yapılan uygulamalarda oluşabilecek riskler lazer epilasyon ile oluşmayacaktır. Bikini bölgesi lazer epilasyon uygulamaları oldukça hızlı ve etkili olup kısa sürede yüz güldürücü sonuçlar vermektedir. Diğer anatomik bölgeler gibi bikini bölgeside ,cilt rengi, kıl rengi , kıl kalınlığı, kıl yoğunluğu gibi faktörlere bağlıdır.

Göğüs:

Göğüs bölgesi lazer epilasyonu bu bölgedeki istenmeyen kılların yok edilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Kadınlarda göğüs ve karın epilasyonundan önce hormonsal bozukluk açısından bir dermatolog tarafından değerlendirilmesi gerekir.

Bacak:

Bacak bölgesi lazer epilasyonu estetik görüntü açısından etkili sonuçlar vermektedir. Bacak bölgesi büyük bir alan olduğundan bir seans bir saatten uzun sürebilir. İstenilen sonucun elde edilmesi 4 – 6 seans gerektirebilir.Bacaklarda yapılan lazer epilasyon uygulaması, hem kalıcı olarak kılları yok eder, hem de batık sorununu ortadan kaldırmak için iyi bir yöntemdir. Bacak bölgesinde lazer epilasyon genellikle 6 seans uygulanır. Bu bölgede en çok kullanılan lazerler, Alexandrite ve Diode lazerlerdir.
Bacak bölgesi lazer epilasyon fiyatları kılların yoğunluğu ve alanın büyüklüğüne göre farklılıklar gösterir. Fakat böyle bir tedavi almadan önce Lazer epilasyon yaptıracağınız merkezin deneyimi ve kullandığı teknolojiden emin olmalısınız.

Kollar:

Kadınlarda kollarda bulunan kıllar can sıkıcı olup itici bir görüntüye neden olabilir. Kol tüyleri, yapısı gereği diğer bölgelere göre farklıdır. Genelde ince tüyler söz konusudur. Kalıcı sonuçlar için lazer uygun seçenektir. Diğer tüm seçeneklerden daha ağrısız ve yan etkisizdir. Kol epilasyonu için 4 ile 6 seans yeterlidir fakat bir seansın ne kadar süreceği kıl kalınlığınıza ve epilasyon yapılan bölgenin büyüklüğüne bağlıdır.

Seans sayıları kişinin hedefine bağlıdır. Kıl ve cilt rengine uygun doğru sistemin kullanılması ile ancak seans sayıları kısaltılabilir. İnce kıllar ve koyu ciltler için derin dalga boyları, açık renk cilt için ise yüzeysel dalga boyları kullanılarak etkin ve zararsız lazer epilasyon mümkün olacaktır.