buy Lyrica belfast buy stromectol europe Iğneli epilasyonmu yoksa lazer epilasyonmu?


isotretinoin generic no prescription İğneli epilasyon lazer ışığının kıl tarafından emilmediği ve az sayıda kalan tüylerde kullanılır.Lazer epilasyon,kalın ve erkek tipi tüylenmede etkilidir.Lazer epilasyon,Ankara
İstenmeyen tüyler yok edilirken seçimi doğru yapmak, güvenilir ve etkili epilasyon sistemleri tercih etmek gerekir. İstenmeyen tüylerde etkin işlemler iğneli ve lazer epilasyondur. Lazer epilasyonu ve iğneli epilasyonu tercih ederken cilt yapısına, uygulanacak bölgeye ve tüy yapısına göre karar verilir. Bu uygulamaların doktor kontrolü altında yapılması işlemin hem güvenilirliği hem de kalıcılığı açısından çok önemlidir.

Lazer epilasyon,kalın ve erkek tipi tüylenmede etkili epilasyon işlemidir. Çok sayıda kıl kökü etkilendiğinden tedavi iğneli epilasyona göre daha kısa sürer. Lazer epilasyon batık olan tüylerde de etkilidir. Başka bir deyişle hem pratik hem de kalıcı tüy alma işlemidir. İğneli epilasyon yöntemini kullanmayı gerektiren durumlar da bulunmaktadır. İğneli epilasyon lazer ışığının kıl tarafından emilmediği ve az sayıda kalan tüylerde kullanılır. Yüzdeki ince, burun ve kulak içi gibi lazerin uygulanamayacağı, beyaz ve çok açık renkli sarı, gri tüylerde iğneli epilasyon tercih edilir. İğneli epilasyonda kıl köklerine elektrik akımı verilerek kıl kaybı sağlanır. Bu yöntemde uygulama tek tek kıl köklerine yapılır.