http://entreconpensacola.com/events/how-saying-no-helps-you-grow-your-fastest-path-to-sustainable-growth-emily-ley Laudio / Llodio Lazer Epilasyon Merkezleri


buy Pregabalin Ankara lazer epilasyon merkezleri, alanında uzman doktorlarca yüksek standartlarda hizmet vermektedirler. Ankara Lazer Epilasyon
Lazer epilasyon merkezini seçerken doğru klinik ve alanında doktor seçimi önemli basamaklardan birini oluşturmaktadır. Merkezde bulunan cihazın etkinliği,dalga boyları,size uygunluğu gibi önemli faktörler sayesinde hem tedavinizin başarısı artar hem de tedavi sonrası oluşabilecek yan etki riski ortadan kaldırılmış olur.

Lazerle epilasyon tekniğinde, lazer ışığı, melanin pigmentini hedef alır ve kıl follikülünde yüksek enerjiye ulaşır. Follikül içerisindeki melanin lazer ışığındaki enerjiyi emmerek folikülün ısınmasını sağlar ve tahribata uğratır. Bu tahribat nedeniyle kıl oluşumu engellenmiş olur. Lazer ışığındaki yüksek enerji follikülde tahribata neden olurken cildin diğer bölgelerinde herhangi bir tahribata neden olmamaktadır.

Lazerle epilasyonda en çok kullanılan yöntemler arasında Alexandrite, Diode ve Nd:YAG lazer ışık sistemleri bulunmaktadır. Alexandrite Lazer, 755 nm dalga boyunda lazer ışını üretir. Diod Lazer, 810 nm dalga boyunda lazer ışını üretir. Nd-YAG Lazerise 1064nm dalga boylarında lazer ışını üretir.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise tedavi olacağınız klinikte uzman yerine alanında doktorun bulunmasıdır.Dermatoloji ve cilt hastalıkları konusunda uzmanlaşmış doktorlar bu konuda size yardımcı olabilecek kişilerdir. Hem kullanılacak olan cihazlar hakkındaki tecrübesi,hemde sizi oluşabilecek yan etki riskine karşı bilgilendirmesi açısından sağlıklı bir hizmet almanızda fayda sağlayacaktır.