http://jamarley.com/thmlv-custom-styles.css?1616948848 Erkeklerde Lazer Epilasyon


Erkeklerde uygulanan lazer epilasyon tedavisi ile göğüs, sırt, ense,omuz gibi bölgelerde olan istenmeyen kıllardan kurtulmak mümkün.Lazer Epilasyon ,ANKARA
Erkeklerde artık kadınlar kadar kılsız bir vücudun daha çekici olduğunu düşünmekteler. Can sıkıcı durum olan aşırı ya da hoş görünmeyen kıllardan ağda ve diğer yöntemlerle kurtulmaya çalışmak hem acı verici ve zaman alıcı, hem de ayda birkaç kez tekrarlanması gereken bir uygulamadır. Lazer epilasyon sistemleri bu iki durumu da ortadan kaldırır ve tedavi edicidir. Erkeklerin lazer epilasyonda en çok tercih ettiği bölgeler arasında; göğüs,ense,boyun,yanak,sırt ve omuz bulunmaktadır.

Lemont Göğüs:

Göğsünde aşırı kıl olan erkekler bu durumdan rahatsız olmakta, bu bölgedeki kılların seyrelme ve azalmasını ya da yok olmasını istemektedirler. Göğüs bölgesi lazer epilasyon tedavisi ile bu bölgede etkili sonuçlar alınmaktadır. Ortalama 4-6 seansta başarılı sonuçlar elde edilebilmekle birlikte kişilere göre seans sayısı değişebilmektedir. Bir seans yaklaşık 1-2 saatlik bir süreçte bitmektedir.

Lubbock Ense:

Erkeklerin ense bölgesinde hoş olmayan kıl oluşumları, rahatsızlık yaratmakta. Bu nedenle ense lazer epilasyon uygulaması bu sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır. Seans ortalamaları ve teknik, diğer bölgelerden farklı değildir.

Jilin Boyun:

Erkekler lazer epilasyon, rahatsızlık verici kıllarında kurtulmaları için tek kalıcı yöntemdir. Özellikle sporcular performanslarını artırmak için bu yönteme sıkça başvurmaktadırlar. Boyun bölgesinde gömlek yakasını sürtünmesine bağlı olarak kıl dönmeleri ve iltihaplı sivilcelere oldukça sık rastlanır. Lazer epilasyon bu bölgedeki batık kılların önlenmesi ve tedavisinde kesin sonuçlar verir.

Yanak:

Lazer epilasyon yöntemi ile ortalama 4-6 seans gibi bir süreçte kıl kökleri tahrip edilerek kılsız bir görünüm elde edilebileceği gibi, uygulama 2-3 seans yapıldıktan sonra bırakılarak kılların seyreltilmesi ve daha zayıf hale getirilerek bırakılmasıda mümkündür.Yanak kılları yok olunca daha kozmetik bir görüntü ile karşı karşıya kalacaksınız. Uygulama yüz bölgesine yapılacağından ayrıca kullanılan lazer sisteminin güvenli olması gerekir. Yüz bölgesinde oluşacak yanık ve diğer lazer epilasyon zararları hastalarda istenmeyen durum yaratabilir.

Sırt ve omuz:

Yapıları sebebiyle sırt lazer epilasyonu özellikle erkekler tarafından daha çok tercih edilen bir uygulamadır. Sırt bölgesi diğer bölgelerin aksine klasik yöntemleri kişinin tek başına uygulayamayacağı bir bölgedir. Göğüs kısmındaki tüyler bazı erkeklerin tercih sebebi olsa da, aynı erkekler sırtında genellikle kıl arzu etmemektedirler. Sırt bölgesinde bulunan kılların diğer bölgele göre daha derinde yerleştiği bilinmektedir. Bu nedenle bazı lazer tiplerinin bu bölgede avantaj sağlayacağı konusu beyan edilmiştir.
Seans sayıları kişinin hedefine bağlıdır. Kıl ve cilt rengine uygun doğru sistemin kullanılması ile ancak seans sayıları kısaltılabilir. İnce kıllar ve koyu ciltler için derin dalga boyları, açık renk cilt için ise yüzeysel dalga boyları kullanılarak etkin ve zararsız lazer epilasyon mümkün olacaktır.