buy clomid in germany Diode Lazer Epilasyon


Verkhnyaya Pyshma Ütüleme lazer epilasyon, diode lazer epilasyon cihazları nispeten koyu ciltlerde alexandrite lazer cihazlarından daha güvenlidir

where to buy modafinil online reddit Ütüleme ve Diode lazer epilasyon

Diode cihazları Alexandrite ve NdYag arasında kalan bir dalga boyu sağlar. Alexandrite dalga boyuna göre koyu ciltlilerde güvenle kullanılabilirken NdYag kadar güvenli değildir. Dalga boyu 810 olup alexandrite göre biraz daha ağrılı olduğu bilinmektedir. İşlem öncesinde soğutma ile ağrı azaltılabilir.

Son yıllarda Diode dalga boyları çok daha düşük enerji ile ağrısız olarak uygulanmakta ve sistemin hızının artırıldığı bu modellerle elde edilen metoda “Ütüleme lazer epilasyon” denilmektedir. Ütüleme lazer diode dalga boyu kılda hasar oluşturarak dökülmesine ve kıl çıkışının yavaşlamasına neden olur. Ancak ağrısız ve hızlı bir şekilde epilasyon yapmak için verilen düşük enerjiler maalesef kalıcı kıl kaybı oluşturmamakta ve seanslar onlarca kez sürmektedir.

Ağrıyı azaltmak için düşük enerji modülleri yerine işlem bölgesinde soğutma uygulanması ağrısız lazer epilasyon ile birlikte kalıcı kıl kaybını da güvenle sağlayacaktır. Ütüleme epilasyon yerine Diode lazerin normal dalga boyunun kullanılması daha akılcı olarak görülmektedir.