http://peterabbott.co.uk/catalog/view?slug=Feldene http://residentholdings.com/?s={search_term_string} Alexandrite Lazer Epilasyon


Alexandrite lazer epilasyon, Epilasyon için en yaygın kullanılan dalga boyu olup özellikle açık renk ciltli hastalar için doğru seçenek olacaktır. Çünkü 755 nm dalga boyu kıl follikülündeki melanini etkileme açısından alexandrite lazer epilasyon sistemini açık renkli cilde sahip bireyler için benzersiz kılmaktadır.

Koyu renk cilde sahip bireylerde kıl kökündeki melaninin yanı sıra cildin yüzeyinde bulunan melanin pigmentinde de emileceğinden ciltte yan etki yapma potansiyeli artacak, yanık ve leke oluşabilecektir. Bu sebeple koyu cilde sahip bireylerde NdYag dalga boyu lazer daha uygun bir seçenek olacaktır.

İnce kıllar ve yüz bölgesinde alexandrite dalga boyu tercih edilmemelidir. Yüz kıllarında kılı azaltmayabileceği gibi artırdığına dair yayınlar bulunmaktadır.

buy ivermectin in uk Alexandrite Lazer Cihazlarının Tümü Aynı Etkiye Sahip midir?
Hayır. Sistemin konfigrasyonu ve mühendislik becerileri markalar arasında ciddi farklılıklar göstermektedir. Dalga boyunun sağladığı enerji ve lazer atımlarının verildiği süreler ile ulaşabildiği maksimum güç alexandrite lazer ile epilasyonun etkinliğini belirlemektedir. Sistemin teknolojisi etkinliğin yanında işlem esnasında ağrısız uygulamaları ayrıca mümkün kılacaktır.

Ayrıca unutmamak gereken diğer bir husus en uygun lazer sisteminin kullanılmasına rağmen sorumlu doktorun bilgi, deneyim ve becerisi etkin ve güvenli epilasyon için diğer bir olmazsa olmaz koşuldur.

Dermatoloğunuz cilt ve kıl renginize uygun dalga boyunu sizin için önceden belirlemelidir. Seanslarda gelişen yeni durumlar için kontrol ve gerekirse cihaz değişikliklerini sağlayabilmelidir.